Kto sme

Illustration

Marcel

Moderátor, technik

ks.skikoidar%40lecram

Bývalý technik rádia KIKS a človek, ktorý sa najviac pričinil o znovuzrodenie rádia KIKS. Aj keď sa s touto myšlienkou pohrávali viacerí bývalí kiksáci, Marcel myšlienku a nápad pretavil do skutočnosti a ozajstného vysielajúceho rádia. V kultúrnej sfére pracuje od roku 1990. V roku 2000 začal pracovat na plný uväzok v Rádiu KIKS..

Illustration

Stano

Hudobný dramaturg

ks.skikoidar%40onats

"Stenly" je týpek, ktorý o muzike vie svoje... a veľa... a viac, ako sme si aj my v rádiu mysleli... Preto sme radi, že je v tíme... Nenápadný chlapík, ktorý si svoje hudobné roky nielen poctivo odžil, ale aj pamätá... Pre rádio čerstvá posila a neuveriteľná studnica zabudnutých 80s a 90s skladieb, ktoré vám vďaka nemu posúvame do denných playlistov. Stará sa u nás o hudobnú databázu, ktorá je vďaka jeho hudobnému rozhľadu každý týždeň bohatšia o novú starú muziku.

Illustration

Alex

Moderátor

ks.skikoidar%40xela

Jeden z pôvodných kiksákov, ktorý moderoval a vysielal úplne prvé relácie vysielané z michalovského štúdia v 90tych rokoch. Stál za myšlienkou prvej telefonickej hitparády na Slovensku - Vašich 10 Naj.

Illustration

Martin

Moderátor

ks.skikoidar%40nitram

Martin začal pracovať v médiach už v roku 1999 ako zvukový technik v Presovskej lokálnej televizii...Na prelome rokov 2003/2004 už moderoval v radiu KIKS reláciu Hracia skrinka...Po obnovení rádia sa opäť vrátil do tímu.

Illustration

Lenka

Moderátorka

ks.skikoidar%40aknel


Made with